IKASTAROAK

MARTXOKO PREBENTZIO IKASTAROAK

MARTXOKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

GARABIAK (8 ordu): Martxoaren 5en 7:00etatik 15:00etara.

C4 SOLDADURA ETA OXIKORTE LANETAN DIHARDUTEN LANGILEAK (20 ordu): Martxoaren 16an, 17an eta 18an.

C9 MAKINETAN MUNTAIA LANAK (20 ordu): Martxoaren 16an 17an eta 18an.

C15 ELECTRIZITATEA (20 ordu): Martxoaren 16an, 17an eta 18an.

– LANEKO ARRISKUEN PREBENTZIORAKO OINARRIZKO ikastaroa (60 ordu): Martxoaren 13an, 18an, 26an eta apirilaren 3an (20 ordu) 9:00etatik 14:00etara. 20 ordu horietatik gain, 40 ordu on line egin beharko dira.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

OTSAILEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

OTSAILEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

– METALEAN ZUZENDARIEN ikastaroa (6 ordu on line): Otsailaren 6tik otsailaren 27ra.

– BULEGOAK ikastaroa (6 ordu on line):  Otsailaren 6tik otsailaren 27ra.

C5 TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIO MAKINEN LANGILEAK (20 ordu): Otsailaren 10ean 11n, 17an eta 18an 8:00etatik 13:00etara.

PINTURA (20 ordu): Otsailaren 20an, 21ean eta 25ean.

LURRAK MUGITZEKO MAKINA ETA IBILGAILUEN OPERADOREA : (20 ordu): Otsailaren 20an, 21ean eta 24ean.

IGELTSERITZA (20 ordu): Otsailarean 20an, 21ean eta 25ean.

SOLDADURA ETA OXIKORTE LANETAN DIHARDUTEN LANGILEAK (20 ordu): Otsailaren  20an, 21ean, 27an eta 28an, 8:00etatik 13:00etara.

ALTUERAN LAN EGITEKO ikastaroa (6 ordu): Otsailaren 21ean, goizeko 8:00etatik 14:00etara.

– PLATAFORMETAKO LANGILEAK (6 ordu): Otsailaren 26an 14:00etatik 20:00etara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

URTARRILLEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

URTARRILLEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

– C5 TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIO MAKINEN LANGILEAK (20 ordu): Urtarrilaren 7, 8 eta 9an.

C29 ALTXATZEKO PLATAFORMETAKO LANGILEAK (8 ordu): Urtarrillaren 13an 7:00etatik 15:00etara.

C10 AROTZERIA METALIKOKO ETA BIRZIKLATZEKO LANAK (4 ordu): Urtarrillaren 14an 9:00etatik 13:00etara.

C10 AROTZERIA METALIKOKO LANAK (20 ordu): Urtarrillaren 15ean eta 16an 8:00etatik 14:00etara eta 17an 7:00etatik 15:00etara.

C10 AROTZERIA METALIKOKO LANAK (8 ordu): Urtarrillaren 17an 7:00etatik 15:00etara

C9 MAKINETAN MUNTAIA LANAK (20 ordu): Urtarrillaren 21 eta 22an 7:00etatik 15:00etara eta 23an 8:00etatik 12:00etara.

C5 eta C6 TXIRBIL-HARROKETA EDO ABRASIO BIDEZKO MEKANIZAZIO MAKINEN LANGILEAK (20 ordu): Urtarrillaren 20, 21, 27 eta 28an 8:00etatik 13:00etara.

LARRIALDIAK ETA EBAKUAZIOA (4 ordu): Urtarrillaren 14an 9:00tatik 13:00etara.

– LANEKO ARRISKUEN PREBENTZIORAKO OINARRIZKO ikastaroa (60 ordu): Urtarrillaren 24, 31an eta otsailaren 7 eta 14an (20 ordu) 9:00etatik 14:00etara. 20 ordu horietatik gain, 40 ordu on line egin beharko dira.

– LEHEN SOROSPENAK (4 ordu): Urtarrillaren 29an, 9:00etatik 13:00etara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

ABENDUKO PREBENTZIO IKASTAROAK

ABENDUko ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

–  SOLDADURA ETA OXIKORTE LANETAN DIHARDUTEN LANGILEAK (20 ordu): Abenduaren 2, 3, 9 eta 12an, 8:00etatik 13:00etara.

– C1 CNAE 24ko JARDUERAK: Azaroaen 26an eta abenduaren 3, 10, eta 17an 8:00etatik 13:00etara.

C27 ESKORGETAKO GIDARIAK: Abenduaren 5ean, 7:00etatik 15:00etara.

TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIO MAKINEN LANGILEAK (20 ordu): Azaroaren 25, 27 eta abenduaren 13 eta 20an,  8:00etatik 13:00etara, PREMANK AZKOITIAN, Oinartxo poligonoa, 2.3 lokala.

TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIO MAKINEN LANGILEAK (20 ordu): Azaroaren 26 eta abenduaren 4, 12 eta 19an,  9:00etatik 14:00etara, PREMANK AZKOITIAN, Oinartxo poligonoa, 2.3 lokala.

C12 MEKANIKA, MANTENIMENDUA ETA KONPONKETA: Abenduaren 18an, 7:00etatik 15:00etara.

– METALEAN ZUZENDARIEN ikastaroa (6 ordu on line): Azaroaren 27tik abenduaren 17ra.

– BULEGOAK ikastaroa (6 ordu on line):  Azaroaren 27tik abenduaren 17ra.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

  • NOLA IRITSI

    Pol. Ind. Argixao, Pab.55
    20700 Zumarraga (Gipuzkoa)
    Tel. 943724100 / 607486187
    Fax 943724909
    Emaila: premank@premank.com
  • (días previamente concertados)
    Como llegar
    - Laboratorio Uriarte: C/Fuenterrabia 25 1º
    Lunes a viernes 8:00-11:00
    Telf: 943 46 34 41
    Como llegar
    - C.M. Arrasate: C/Arrasate 53, bajo
    Lunes a viernes 8:30-10:30
    Telf: 943 46 35 44
    Como llegar
    - C. Benta Berri. P/ Benta Berri 2, bajo
    Lunes a viernes 9:30-11:00
    Telf: 943 21 91 93
    Como llegar
    BIOQIROS: P/Zelaeta Berri 3 bajo, 20200 Beasain
    Telf: 943 02 76 61
    Martes y jueves 8:00-9:00
    Como llegar
    - C.M. EIBAR: Paseo Urkizu 11 bajo
    Telf: 943 66 01 50
    Lunes a viernes 8:00-10:00
    Como llegar
    - CM Eibar: Paseo Urkizu 11 bajo
    Lunes a viernes 8:00-10:00
    Telf: 943 66 01 50
    Como llegar
    - TOLOSA K.M.: Bº Iurre 21-22 bajo
    Telf: 943 57 06 71
    Miércoles 8:30-9:30
    Como llegar
    - CM Hernani: C/Juan de Urbieta 18 bajo
    (Con cita)
    Como llegar
  • HARPIDETU BULETINERA