premank

EKAINEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

EKAINEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

C29 PLATAFORMETAKO LANGILEA (8 ordu): Ekainaren 6an, 7:00etatik 15:00etara.

– ESKORGETAKO LANGILEA (4 ordu): Ekainaren 6an, 9:00etatik 13:00etara.

OINARRIZKO ESPEZIALITATEA Cl2 MAKINEN MEKANIKA, MANTENTZE ETA KONPONKETAKO LANAK (50 ordu): Ekainaren 3tik 24ra. (20 ordu presentziala eta 30 ordu on line).

Cl2 MAKINEN MEKANIKA, MANTENTZE ETA KONPONKETAKO LANAK (20 ordu): Ekainaren 3an eta 10ean 8:00etatik 14:00etara eta ekainaren 17an 7:00etatik 15:00etara.

C4 SOLDADURA- ETA OXIEBAKETA-LANAK (20 ordu): Ekainaren 8an eta 15ean 8:00etatik 14:00etara eta ekainaren 22an 7:00etatik 15:00etara.

C8 METALEZKO PIEZEN GAINAZAL-TRATAMENDUAK (20 ordu): Ekainaren 8an eta 15ean 8:00etatik 14:00etara eta ekainaren 24an 7:00etatik 15:00etara.

C5 TXIRBIL-HARROKETAREN EDO URRADURAREN BIDEZKO MEKANIZAZIO MAKINETAKO LANGILEAK (20 ordu): Ekainaren 16an eta 23an 8:00etatik 14:etar eta ekainaren 30ean 7:00etatik 15:00etara.

C30 FABRIKAZIO PROZESUETAKO BILTEGI, LOGISTIKA ETA HORNIKUNTZAKO LANGILEAK (20 ordu): Ekainaren 16an et 23an 8:00etatik 14:00etara eta ekainaren 29an 7:00etatik 15:00etara.

C28 GARABIETAKO LANGILEAK (8 ordu): Ekainaren 28an 7:00etatik 15:00etara.

– ALTUERATAKO LANAK (6 ordu): Ekainaren 27an, 8:00etatik 14:00etara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu

MAIATZEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

MAIATZEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

C29 PLATAFORMETAKO LANGILEA (4 ordu): Maiatzaren 5ean, 8:00etatik 12:00etara.

– ESKORGETAKO LANGILEA (4 ordu): Maiatzaren 11an, 15:00etatik 19:00etara.

LANEKO ARRISKUEN PREBENTZIORAKO OINARRIZKO ikastaroa (60 ordu): Maiatzaren 6an, 13an, 20an eta 27an 9:00etatik 14:00etara. 20 ordu horietaz gain, 40 ordu on line egin beharko dira

– ERREPIDEEN KONTSERBAZIOA ETA USTIAPENA (20 ordu): Maiatzaren 9an, 10ean eta 11an, 8:00etatik 14:00etara.

IGELTSERITZA (20 ordu): Maiatzaren 9an, 10ean eta 12an 8:00etatik 14:00etara.

IGELTSERITZA (6 ordu): Maiatzaren 12an, 8:00etatik 14:00etara.

LEHEN LAGUNTZAK (6 ordu): Maiatzaren 5ean, 11an eta 12an, 9:00etatik 11etara

– ALTUERATAKO LANAK (6 ordu): Maiatzaren 18an, 8:00etatik 14:00etara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu

APIRILEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

APIRILEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

C7 MEKANIZAZIOA  DEFORMAZIOZ ETA METAL MOZKETA (20 ordu): Apirilaren 4an, 5ean, 6ean,7an eta 8an,  9:00etatik 13:00etara.

– ESKORGETAKO LANGILEA (4 ordu): Apirilarean 6an, 8:00etatik 12:00etara.

–  C29 PLATAFORMETAKO LANGILEA (8 ordu): Apirilaren 7an,  7:00etatik 15:00etara.

– ALTUERATAKO LANAK (6 ordu): Apirilaren 12an, 8:00etatik 14:00etara.

C28 GARABIETAKO LANGILEA (8 ordu): Apirilaren 21ean, 7:00etatik 15:00etara.

– LANEKO ARRISKUEN PREBENTZIORAKO OINARRIZKO ikastaroa (60 ordu): Apirilaren 22an eta 29an eta maiatzaren 6an eta 13an 20 ordu, 9:00etatik 14:00etara. 20 ordu horietaz gain, 40 ordu on line egin beharko dira.

IGELTSERITZA (20 ordu): Apirilaren 25ean, 26an eta 27an 8:00etatik 14:00etara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu

OTSAILEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

OTSAILEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

C28 ZUBI-GARABIKO OPERADOREA (8 ordu): Otsailaren 3an 7:00etatik 15:00etara.

C28 GARABIKO OPERADOREA (4 ordu): Otsailaren 3an 8:00etatik 12:00etara.

ESKORGETAKO OPERADOREA (4 ordu): Otsailaren 10ean 8:00etatik 12etara.

PLATAFORMETAKO OPERADOREA (4 ordu): Otsailaren 16an 8:00etatik 12etara.

ALTUERETAKO FORMAKUNTZA (10 ordu): Otsailaren 10 eta 16an 8:00etatik 14:00etara eta 8:00etatik 12:00tara.

C27 JASOMAKINAKO ESKORGEN GIDARIAK (8 ordu): Otsailaren 17an 7:00etatik 15:00etara.

IGELTSERITZA (20 ordu): Otsailaren 15, 16 eta 21ean 8:00etatik 14:00etara.

ESKORGETAKO OPERADOREA (6 ordu): Otsailaren 18an 8:00etatik 14etara.

IGELTSERITZA (6 ordu): Otsailaren 21ean 8:00etatik 14:00etara.

ERREPIDEEN KONTSERBAZIOA ETA USTIAPENA (20 ordu): Otsailaren 22, 23 eta 24an 8:00etatik 14:00etara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu

URTARRILEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

URTARRILEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

– LANEKO ARRISKUEN PREBENTZIORAKO OINARRIZKO ikastaroa (60 ordu): Urtarrilaren 2an eta 28an eta otsailaren 4an eta 11an 20 ordu 9:00etatik 14:00etara. 20 ordu horietaz gain, 40 ordu on line egin beharko dira.

– IGELTSERITZA (20 ordu): Urtarrilaren 17an, 18an eta 20an 8:00etatik 14:00tara.

– C15 LINEA ETA EKIPO ELEKTRIKOEN INSTALATZAILEAK ETA KONPONTZAILEAK (20 ordu): Urtarrilaren 19an eta 26an 8:00eattik 14:00etara eta 31an 7:00etatik 15:00tara.

– C4 SOLDADURA- ETA OXIEBAKETA-LANAK (20 ordu): Urtarrilaren 19an eta 26an 8:00eattik 14:00etara eta 27an 7:00etatik 15:00tara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

 

ABENDUKO PREBENTZIO IKASTAROAK

ABENDUKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

– ESKORGAK ETA GARABIAK (6h): Abenduaren 1ean 8:00etatik 14:00etara

– C12 MAKINEN, EKIPO INDUSTRIALEN MEKANIZAZIO, MANTENTZE-LAN ETA KONPONKETA-LANAK (8 ordu): Abenduaren 15ean 7:00etatik 15:00tara.

– C15 LINEA ETA EKIPO ELEKTRIKOEN INSTALATZAILEAK ETA KONPONTZAILEAK (8 ordu): Abenduaren 16an 7:00eattik 15:00etara.

– C7 MEKANIZAZIO MAKINETAKO, METALAK DEFORMATU ETA EBAKITZEKO LANGILEAK (20 ordu): Abenduaren 3an eta 10ean 8:00eattik 14:00etara eta 17an 7:00etatik 15:00tara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

 

AZAROKO PREBENTZIO IKASTAROAK

AZAROKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

– LANEKO ARRISKUEN PREBENTZIORAKO OINARRIZKO ikastaroa (60 ordu): Azqaroaren 12an, 19an eta 26an eta abenduaren 3an. 20 ordu 9:00etatik 14:00etara. 20 ordu horietaz gain, 40 ordu on line egin beharko dira.

– C15 LINEA ETA EKIPO ELEKTRIKOEN INSTALATZAILEAK ETA KONPONTZAILEAK (20 ordu): Azaroaren 11an eta 18an 8:00eattik 14:00etara eta 25ean 7:00etatik 15:00tara.

– C4 SOLDADURA- ETA OXIEBAKETA-LANAK (20 ordu): Azaroaren 17an eta 24an 8:00eattik 14:00etara eta 30ean 7:00etatik 15:00tara.

– C12 MAKINEN, EKIPO INDUSTRIALEN MEKANIZAZIO, MANTENTZE-LAN ETA KONPONKETA-LANAK (8 ordu): Azaroaren 23an 7:00etatik 15:00tara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

 

URRIKO PREBENTZIO IKASTAROAK

URRIKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

– C10 AROTZ-LAN METALIKOAK (20 ordu): Urriaren 4an eta 11an 8:00eattik 14:00etara eta 18an 7:00etatik 15:00tara.

– C15 LINEA ETA EKIPO ELEKTRIKOEN INSTALATZAILEAK ETA KONPONTZAILEAK (20 ordu): IUrriaren 7an eta 14an 8:00eattik 14:00etara eta 21ean 7:00etatik 15:00tara.

– C5 TXIRBIL HARROKETA (20 ordu): Urriaren 20an eta 27an 8:00eattik 14:00etara eta 28an 7:00etatik 15:00tara.

– ESKORGA OPERADOREA (6 ordu): Urriaren 5ean 8:00etatik 14:00etara.

METALEAN BULEGOKO LANGILEAK ikastaroa (6 ordu on line): Urriaren 14tik urriaren 28ra.

– METALEAN ZUZENDARIEN ikastaroa (6 ordu on line): Urriaren 14tik urriaren 28ra.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

IRAILEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

IRAILEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

– IGELTSERITZA (20 ordu): Ekainaren 8an, 9an eta 13an 8:00etatik 14:00etara.

– ALTUERETAN LANAK (6 ordu): Irailaren 10ean 8:00etatik 14:00etara.

– C27 EKORGAK (8 ordu): Irailaren 14an 7:00etatik 15:00etara

– C29 PLATAFORMA JASOTZAILEA (8 ordu): Irailaren 15en 7:00etatik 15:00etara.

– C5  TXIRBIL HARROKETA (20 ordu): Irailaren 16an eta 23an 7:00etatik 15:00etara eta irailaren 29an 8:00etatik 14:00etara.

– ALTUERETAN LANAK (6 ordu): Irailaren 17ean 7:00etatik 15:00etara.

– C9 METALEAN OINARRIZKO IKASTAROA,MEKANIKA LANAK, MAKINEN MANTENIMENDUA ETA KONPONKETA (20 ordu): Irailaren 21ean eta 22an 7:00eattik 15:00etara eta 28an 8:00etatik 14:00tara.

– LANEKO ARRISKUEN PREBENTZIORAKO OINARRIZKO ikastaroa (60 ordu): Irailaren 24ean eta urriaren 1ean, 8an eta 15an. 20 ordu 9:00etatik 14:00etara. 20 ordu horietaz gain, 40 ordu on line egin beharko dira.

METALEAN BULEGOKO LANGILEAK ikastaroa (6 ordu on line): Ekainaren 15etik ekainaren 29ra.

– METALEAN ZUZENDARIEN ikastaroa (6 ordu on line): Ekainaren 15etik ekainaren 29ra.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

UZTAILEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

UZTAILEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

– C28 GARABIAK (8 ordu): Uztailaren 7an 7:00etatik 15:00etara.

– C28 GARABIAK (8 ordu): Uztailaren 14an 7:00etatik 15:00etara.

– IGELTSERITZA (20 ordu): Uztailaren 8 eta 12an 8:00etatik 14:00etara eta 13an 7:00etatik 15:00etara.

– IGELTSERITZA (6 ordu): Uztailaren 13an 8:00etatik 14:00etara.

– ESKORGAK (6 ordu): Uztailaren 15ean 8:00etatik 14:00etara

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu

  • NOLA IRITSI

    Pol. Ind. Argixao, Pab.55
    20700 Zumarraga (Gipuzkoa)
    Tel. 943724100 / 607486187
    Fax 943724909
    Emaila: premank@premank.com
  • ANALISIAK HEMEN:

    (aurretiaz hitzartutako egunak)
    Argixao industrialdea 55, 20700 Zumarraga
    Tel.: 943 72 41 00
    Nola iritsi
    (aurretiaz hitzartutako egunak)
    Ugarte industrialdea, 20720 Azkoitia
    Tel.: 943 72 41 00
    Nola iritsi
    BIOQIROS
    Zelaeta Berri plaza 3, behea, 20200 Beasain
    Tel.: 943 02 76 61
    Astearteak eta ostegunak 8:00-9:00 Nola iritsi
    TOLOSA KIROL MEDIKUNTZA
    Iurre auzoa, 21-22 behea, 20400 – TOLOSA
    Tel.: 943 57 06 71
    Asteartea eta ostirala: 8:30-9:30
    URIARTE LABORATEGIA
    Europa Eraikina
    Zuatzu Enpresa Parkea 9
    Tel.: 943 46 34 41
    Astelehenetik ostiralera 8:00-19:00
    HONDARRIBIA 25 ZENTROA
    Hondarribia Kalea, 25, 20005 – DONOSTIA
    Tel.: 943 46 34 41
    Astelehenetik ostiralera 8:00-11:00
    ZUATZU MEDIKUNTZA ZENTROA
    Urkizu pasealekua 11, behea
    Tel.: 943 66 01 50
    Astelehenetik ostiralera 8:00-10:00
    ZUATZU MEDIKUNTZA ZENTROA
    Nafarroa Etorbidea 4, behea
    Tel.: 943 79 20 18
    Astelehenetik ostiralera 8:00-10:00
    ZUATZU MEDIKUNTZA ZENTROA
    Jacobo Arbelaiz kalea, 5 behea, 20301 Irun
    Tel.: 943 61 78 88
    Astelehen, asteazken eta ostiraletan 8: 30-10: 30
  • AZTERKETAK HEMEN:

    Argixao industrialdea 55, 20700 Zumarraga
    Tel.: 943 72 41 00
    Nola iritsi
    Ugarte industrialdea, 20720 Azkoitia
    Tel.: 943 72 41 00
    Nola iritsi
    BIOQIROS Zelaeta Berri plaza 3, behea, 20200 Beasain
    Tel.: 943 02 76 61
    Nola iritsi
    TAILSA ERAIKINA
    Apatta Erreka poligonoa
    Uzturre kalea, 1 – 107 bulegoa, 20400 – IBARRA
    Asteazkenak 8:30-9:30
    Urnieta kalea, 5, 20018 Donostia
    Tel.: 943 72 41 00
    Nola iritsi