FORMAKUNTZA EKINTZAK

ERAIKUNTZAREN SEKTOREA

Lehenengo prestakuntza-zikloa:

  • Hasierako prestakuntza (8 ordu)

Bigarren prestakuntza-zikloa lanpostuaren arabera:

  • Enpresako zuzendariak (10 ordu)
  • Administrariak (20 ordu)
  • Obra-arduradunak eta egikaritze-teknikariak (20 ordu)
  • Erdi-mailako arduradunak (20 ordu)/li>
  • Prebentzio-ordezkariak (70 ordu)

Bigarren prestakuntza-zikloa ofizioaren arabera:

  • Igeltserotza
  • Eraistea eta zaharberritzea
  • Kofratua
  • Altzairuz indartzea
  • Igeltsuzko estaldura
  • Elektrizitatea
  • Iturgintza
  • Hargintza
  • Margoa
  • Zolak eta alikatatuak
  • Jasogailuetako langileak
  • Eskuzko ekipoen langileak
  • Ibilgailuetako eta lurrak mugitzeko makinen langileak
  • Isolamendu- eta iragazgaizte-lanak
  • Hodi-egiturak muntatzea
  • Errepideak mantentzea eta ustiatzea

Oinarrizko ikastaroa eraikuntzako prebentzioari buruz (60 ordu)

METALAREN SEKTOREA

strong>Lehenengo prestakuntza-zikloa:

  • Hasierako prestakuntza (8 ordu)

Bigarren prestakuntza-zikloa lanpostuaren arabera:

  • Enpresako zuzendariak (10 ordu)
  • Administrariak (20 ordu)
  • Obra-arduradunak eta egikaritze-teknikariak (20 ordu)
  • Erdi-mailako arduradunak (20 ordu)/li>
  • Prebentzio-ordezkariak (50 ordu)

Bigarren prestakuntza-zikloa ofizioaren arabera:

    • Altzairuz indartzea
    • Elektrizitatea: goi-eta behe-tentsioko instalazioak muntatzea eta mantentzea
    • Iturgintza eta aire girotuko instalazioak
    • Igogailuen instalazioa
    • Jasogailuetako langileak
    • Eskuzko ekipoetako langileak
    • Instalazioak, konponketak, muntatze-lanak, egitura metalikoak, sarrailagintza eta arotzeria metalikoa

Oinarrizko ikastaroa eraikuntzako prebentzioari buruz (60 ordu)

BEIRAREN ETA ERROTULAZIOAREN SEKTOREA

Prestakuntza lanpostuaren arabera:

      • Enpresako zuzendariak (10 ordu)

Prestakuntza ofizioaren arabera:

      • Leihoen eta beiren instalatzailea (20 ordu)
      • Errotuluen instalatzailea (20 ordu)

 

EGURRAREN ETA ALTZARIAREN SEKTOREA

Hasierako prestakuntza (8 ordu)

Prestakuntza lanpostuaren arabera:

        • Enpresako zuzendariak (10 ordu)
        • Jarduera egikaritzeko arduradunak eta teknikariak (20 ordu)
        • Erdi-mailako arduradunak (20 ordu)
        • Prebentzio-ordezkariak (50 ordu)

Prestakuntza ofizioaren arabera:

        • Arotzeria-elementuen eta altzarien instalatzailea (20 ordu)
        • Egurrezko egituren muntatzailea (20 ordu)
        • Arotzeria-elementuen eta altzarien instalatzailea (6 ordu)
        • Egurrezko egituren muntatzailea (6 ordu)

BESTE PRESTAKUNTZA MODULU BATZUK

Prebentzio-ikastaroa lanpostuetan edo zereginetan

        • Zamak maneiatzea
        • Eskorga jasogailuak
        • Zubi-garabia
        • Alturako lanak
        • Elikagaiak manipulatzea

Lan-eremuei buruzko prebentzio-ikastaroa/strong>

        • Larrialdia eta eremua hustea
        • Lehen sorospenak
        • Bizkarreko mina prebenitzea gaixoak mugitzean

Eskaerari egokitutako ikastaroak

  • NOLA IRITSI

    Pol. Ind. Argixao, Pab.55
    20700 Zumarraga (Gipuzkoa)
    Tel. 943724100 / 607486187
    Fax 943724909
    Emaila: premank@premank.com
  • (días previamente concertados)
    Como llegar
    - Laboratorio Uriarte: C/Fuenterrabia 25 1º
    Lunes a viernes 8:00-11:00
    Telf: 943 46 34 41
    Como llegar
    - C.M. Arrasate: C/Arrasate 53, bajo
    Lunes a viernes 8:30-10:30
    Telf: 943 46 35 44
    Como llegar
    - C. Benta Berri. P/ Benta Berri 2, bajo
    Lunes a viernes 9:30-11:00
    Telf: 943 21 91 93
    Como llegar
    BIOQIROS: P/Zelaeta Berri 3 bajo, 20200 Beasain
    Telf: 943 02 76 61
    Martes y jueves 8:00-9:00
    Como llegar
    - C.M. EIBAR: Paseo Urkizu 11 bajo
    Telf: 943 66 01 50
    Lunes a viernes 8:00-10:00
    Como llegar
    - CM Eibar: Paseo Urkizu 11 bajo
    Lunes a viernes 8:00-10:00
    Telf: 943 66 01 50
    Como llegar
    - TOLOSA K.M.: Bº Iurre 21-22 bajo
    Telf: 943 57 06 71
    Miércoles 8:30-9:30
    Como llegar
    - CM Hernani: C/Juan de Urbieta 18 bajo
    (Con cita)
    Como llegar
  • HARPIDETU BULETINERA