premank

EKAINEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

EKAINEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

C12 MEKANIKA LANAK, MAKINEN MANTENIMENDUA ETA KONPONKETA (20 ordu): Ekainaren 8 eta 15ean, 8:00etatik 14:00etara eta 23an 7:00etatik 15:00etara.

– C28 GARABIAK (8 ordu): Ekainaren 9an 7:00etatik 15:00etara

METALEAN OINARRIZKO IKASTAROA C12 MEKANIKA LANAK, MAKINEN MANTENIMENDUA ETA KONPONKETA (50 ordu): Ekainaren 9an, 10ean eta 11an 20 ordu. 20 ordu presentzial hauetaz gain 30 ordu on line egin beharko dira.

– IGELTSERITZA (6 ordu): Ekainaren 15ean 8:00etatik 14:00etara.

 C8 GAINAZAL TRATAMENDU JARDUERETAKO LANGILEA: PINTURA (20 ordu): Ekainaren 15 eta 22an 8:00etatik 14:00etara eta ekainaren 23ean 7:00etatik 15:00etara.

– METALEAN ZUZENDARIEN ikastaroa (6 ordu on line): Ekainaren 15etik ekainaren 29ra.

METALEAN BULEGOKO LANGILEAK ikastaroa (6 ordu on line): Ekainaren 15etik ekainaren 29ra.

C29 PLATAFORMA JASOTZAILEA (8 ordu): Ekainaren 16an 7:00etatik 15:00etara.

– C12 MEKANIKA LANAK, MAKINEN MANTENIMENDUA ETA KONPONKETA (8 ordu): Ekainaren 23an 7:00etatik 15:00etara.

 – LANEKO ARRISKUEN PREBENTZIORAKO OINARRIZKO ikastaroa (60 ordu): Ekainaren 25ean, uztailaren 1ean, 9an eta 16an. 20 ordu 9:00etatik 14:00etara. 20 ordu horietaz gain, 40 ordu on line egin beharko dira.

IGELTSERITZA (6 ordu): Ekainaren 29an 8:00etatik 14:00etara.

– ALTUERETAN LANAK (6 ordu): Ekainaren 30ean 8:00etatik 14:00etara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

MAIATZEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

MAIATZEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

C4 SOLDADURA (20 ordu): Maiatzaren 5 eta 12an, 8:00etatik 14:00etara eta 19an 7:00etatik 15:00etara.

– C4 SOLDADURA (8 ordu): Maiatzaren 19an 7:00etatik 15:00etara

GARABI OPERADOREA (6 ordu): Maiatzaren 14ean 8:00etatik 14:00etara.

– C4 SOLDADURA (20 ordu): Maiatzaren 21 eta 28an, 8:00etatik 14:00etara eta ekainaren 4an 7:00etatik 15:00etara.

C5 TXIRBIL HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIO MAKINETAKO LANGILEAK ( 20 ordu): Maiatzaren 25 eta 26an 8:00etatik 14:00etara eta ekainaren 1ean 7:00etatik 15:00etara.

ESKORGEN OPERADOREA (6 ordu): Maiatzaren 28an 8:00etatik 14:00etara.

AROTZ LANEN ETA ALTZARIEN INSTALATZAILEA (6 ordu): Maiatzaren 31an 8:00etatik 14:00etara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

APIRILEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

APIRILEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

IGELTSERITZA (20 ordu): Apirilaren 13, 14 eta 15ean, 8:00etatik 14:00etara.

– IGELTSERITZA (6 ordu): Apirilaren 15ean, 8:00etatik 14:00etara.

–  LANEKO ARRISKUEN PREBENTZIORAKO OINARRIZKO ikastaroa (60 ordu): Apirilaren 16an, 23an, 30ean eta maiatzaren 7an (20 ordu) 9:00etatik 14:00etara. 20 ordu horietatik gain, 40 ordu on line egin beharko dira.

C5 TXIRBIL HARROKETA (20 ordu): Apirilaren 21 eta 22an  8:00etatik 14:00etara eta apirilaren 27an 7:00etatik 15:00etara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

ABENDUKO PREBENTZIO IKASTAROAK

ABENDUKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

ALTUERETAN LANAK (6 ordu): Abenduaren 2an 8:00etatik 14:00etara.

– BULEGOETAKO LANGILEAK ON LINE (6 ordu): Abenduaren 2tik 17ra.

– C9 MUNTAIAKO LANAK (20 ordu): Abenduaren 4an, 11an eta 18an 8:00etatik a 14:00etara.

– ALTUERETAN LANAK (6 ordu): Abenduaren 10ean 8:00etatik 14:00etara.

– C15 EKIPO ELEKTRIKOEN INSTALATZAILEAK (20 ordu): Abenduaren 14 eta 15, 8:00etatik 14:00etara eta abenduaren 16, 7:00etatik 15:00etara.

C27 ESKORGAK (8 ordu): Abenduaren 14an 7:00etatik 15:00etara.

C29 PLATAFORMAK (8 ordu): Abenduren 17, 7:00etatik 15:00etara.

– C28 GARABIAK (8 ordu): Abenduaren 18an 7:00etatik 15:00etara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

AZAROKO PRBENTZIO IKASTAROAK

AZAROKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

– C1 CNAE 24KO EKINTZAK: BURDIN TRANSFORMAZIO, FABRIKAZIO LANAK (20 ordu): Azaroaren 12, 13 eta 16an 8:00etatik 14:00etara.

– C4 SOLDADURA (20 ordu): Azaroaren 12ean, 13an eta 17 eta 18an, 8:00etatik 14:00etara

C30 BILTEGIA (20 ordu): Azaroaren 12an, 13an 19an eta 20an, 7:00etatik 15:00etara

C30 BILTEGIA (20 ordu): Azaroaren 16ean, 17an eta 18an, 7:00etatik 15:00etara

GARABIETAKO LANGILEAK (4 ordu): Azaroaren 11an 15:00etatik 19:00etara.

C28 GARABIAK (8 ordu): Azaroaren 13an 7:00etatik 15:00etara.

C27 ESKORGAK (8 ordu): Azaroraren 19an 7:00etatik 15:00etara.

AROTZERIAKO ETA ALTZARIGINTZAKO ELEMENTUEN INSTALATZAILEA (8 ordu): Azaroaren 26an 7:00etatik 15:00etara

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

APIRILEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

APIRILEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

– METALEAN ZUZENDARIEN ikastaroa (6 ordu on line): Apirilaren 7tik apirllaren 28ra.

– BULEGOAK ikastaroa (6 ordu on line): Apirilaren 7tik apirilaren 28ra.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

MARTXOKO PREBENTZIO IKASTAROAK

MARTXOKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

GARABIAK (8 ordu): Martxoaren 5en 7:00etatik 15:00etara.

C4 SOLDADURA ETA OXIKORTE LANETAN DIHARDUTEN LANGILEAK (20 ordu): Martxoaren 16an, 17an eta 18an.

C9 MAKINETAN MUNTAIA LANAK (20 ordu): Martxoaren 16an 17an eta 18an.

C15 ELECTRIZITATEA (20 ordu): Martxoaren 16an, 17an eta 18an.

– LANEKO ARRISKUEN PREBENTZIORAKO OINARRIZKO ikastaroa (60 ordu): Martxoaren 13an, 18an, 26an eta apirilaren 3an (20 ordu) 9:00etatik 14:00etara. 20 ordu horietatik gain, 40 ordu on line egin beharko dira.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

OTSAILEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

OTSAILEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

– METALEAN ZUZENDARIEN ikastaroa (6 ordu on line): Otsailaren 6tik otsailaren 27ra.

– BULEGOAK ikastaroa (6 ordu on line):  Otsailaren 6tik otsailaren 27ra.

C5 TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIO MAKINEN LANGILEAK (20 ordu): Otsailaren 10ean 11n, 17an eta 18an 8:00etatik 13:00etara.

PINTURA (20 ordu): Otsailaren 20an, 21ean eta 25ean.

LURRAK MUGITZEKO MAKINA ETA IBILGAILUEN OPERADOREA : (20 ordu): Otsailaren 20an, 21ean eta 24ean.

IGELTSERITZA (20 ordu): Otsailarean 20an, 21ean eta 25ean.

SOLDADURA ETA OXIKORTE LANETAN DIHARDUTEN LANGILEAK (20 ordu): Otsailaren  20an, 21ean, 27an eta 28an, 8:00etatik 13:00etara.

ALTUERAN LAN EGITEKO ikastaroa (6 ordu): Otsailaren 21ean, goizeko 8:00etatik 14:00etara.

– PLATAFORMETAKO LANGILEAK (6 ordu): Otsailaren 26an 14:00etatik 20:00etara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

URTARRILLEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

URTARRILLEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

– C5 TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIO MAKINEN LANGILEAK (20 ordu): Urtarrilaren 7, 8 eta 9an.

C29 ALTXATZEKO PLATAFORMETAKO LANGILEAK (8 ordu): Urtarrillaren 13an 7:00etatik 15:00etara.

C10 AROTZERIA METALIKOKO ETA BIRZIKLATZEKO LANAK (4 ordu): Urtarrillaren 14an 9:00etatik 13:00etara.

C10 AROTZERIA METALIKOKO LANAK (20 ordu): Urtarrillaren 15ean eta 16an 8:00etatik 14:00etara eta 17an 7:00etatik 15:00etara.

C10 AROTZERIA METALIKOKO LANAK (8 ordu): Urtarrillaren 17an 7:00etatik 15:00etara

C9 MAKINETAN MUNTAIA LANAK (20 ordu): Urtarrillaren 21 eta 22an 7:00etatik 15:00etara eta 23an 8:00etatik 12:00etara.

C5 eta C6 TXIRBIL-HARROKETA EDO ABRASIO BIDEZKO MEKANIZAZIO MAKINEN LANGILEAK (20 ordu): Urtarrillaren 20, 21, 27 eta 28an 8:00etatik 13:00etara.

LARRIALDIAK ETA EBAKUAZIOA (4 ordu): Urtarrillaren 14an 9:00tatik 13:00etara.

– LANEKO ARRISKUEN PREBENTZIORAKO OINARRIZKO ikastaroa (60 ordu): Urtarrillaren 24, 31an eta otsailaren 7 eta 14an (20 ordu) 9:00etatik 14:00etara. 20 ordu horietatik gain, 40 ordu on line egin beharko dira.

– LEHEN SOROSPENAK (4 ordu): Urtarrillaren 29an, 9:00etatik 13:00etara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

ABENDUKO PREBENTZIO IKASTAROAK

ABENDUko ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

–  SOLDADURA ETA OXIKORTE LANETAN DIHARDUTEN LANGILEAK (20 ordu): Abenduaren 2, 3, 9 eta 12an, 8:00etatik 13:00etara.

– C1 CNAE 24ko JARDUERAK: Azaroaen 26an eta abenduaren 3, 10, eta 17an 8:00etatik 13:00etara.

C27 ESKORGETAKO GIDARIAK: Abenduaren 5ean, 7:00etatik 15:00etara.

TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIO MAKINEN LANGILEAK (20 ordu): Azaroaren 25, 27 eta abenduaren 13 eta 20an,  8:00etatik 13:00etara, PREMANK AZKOITIAN, Oinartxo poligonoa, 2.3 lokala.

TXIRBIL-HARROKETA BIDEZKO MEKANIZAZIO MAKINEN LANGILEAK (20 ordu): Azaroaren 26 eta abenduaren 4, 12 eta 19an,  9:00etatik 14:00etara, PREMANK AZKOITIAN, Oinartxo poligonoa, 2.3 lokala.

C12 MEKANIKA, MANTENIMENDUA ETA KONPONKETA: Abenduaren 18an, 7:00etatik 15:00etara.

– METALEAN ZUZENDARIEN ikastaroa (6 ordu on line): Azaroaren 27tik abenduaren 17ra.

– BULEGOAK ikastaroa (6 ordu on line):  Azaroaren 27tik abenduaren 17ra.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen, deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu.

  • NOLA IRITSI

    Pol. Ind. Argixao, Pab.55
    20700 Zumarraga (Gipuzkoa)
    Tel. 943724100 / 607486187
    Fax 943724909
    Emaila: premank@premank.com
  • ANALISIAK HEMEN:

    (aurretiaz hitzartutako egunak)
    Argixao industrialdea 55, 20700 Zumarraga
    Tel.: 943 72 41 00
    Nola iritsi
    (aurretiaz hitzartutako egunak)
    Ugarte industrialdea, 20720 Azkoitia
    Tel.: 943 72 41 00
    Nola iritsi
    BIOQIROS
    Zelaeta Berri plaza 3, behea, 20200 Beasain
    Tel.: 943 02 76 61
    Astearteak eta ostegunak 8:00-9:00 Nola iritsi
    TOLOSA KIROL MEDIKUNTZA
    Iurre auzoa, 21-22 behea, 20400 – TOLOSA
    Tel.: 943 57 06 71
    Asteartea eta ostirala: 8:30-9:30
    URIARTE LABORATEGIA
    Europa Eraikina
    Zuatzu Enpresa Parkea 9
    Tel.: 943 46 34 41
    Astelehenetik ostiralera 8:00-19:00
    HONDARRIBIA 25 ZENTROA
    Hondarribia Kalea, 25, 20005 – DONOSTIA
    Tel.: 943 46 34 41
    Astelehenetik ostiralera 8:00-11:00
    ZUATZU MEDIKUNTZA ZENTROA
    Urkizu pasealekua 11, behea
    Tel.: 943 66 01 50
    Astelehenetik ostiralera 8:00-10:00
    ZUATZU MEDIKUNTZA ZENTROA
    Nafarroa Etorbidea 4, behea
    Tel.: 943 79 20 18
    Astelehenetik ostiralera 8:00-10:00
    ZUATZU MEDIKUNTZA ZENTROA
    Jacobo Arbelaiz kalea, 5 behea, 20301 Irun
    Tel.: 943 61 78 88
    Astelehen, asteazken eta ostiraletan 8: 30-10: 30
  • AZTERKETAK HEMEN:

    Argixao industrialdea 55, 20700 Zumarraga
    Tel.: 943 72 41 00
    Nola iritsi
    Ugarte industrialdea, 20720 Azkoitia
    Tel.: 943 72 41 00
    Nola iritsi
    BIOQIROS Zelaeta Berri plaza 3, behea, 20200 Beasain
    Tel.: 943 02 76 61
    Nola iritsi
    TAILSA ERAIKINA
    Apatta Erreka poligonoa
    Uzturre kalea, 1 – 302 bulegoa, 20400 – IBARRA
    Asteazkenak 8:30-9:30
    Urnieta kalea, 5, 20018 Donostia
    Tel.: 943 72 41 00
    Nola iritsi