Albisteak

IRAILEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

IRAILEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

IGELTSERITZA (6 ordu): Irailaren 7an 8:00etatik 14:00etara.

C4 SOLDADURA ETA OXIEBAKETA LANAK (20 ordu): Irailaren 8an eta 15ean 8:00etatik 14:00etara eta 22an 7:00etatik 15:00etara.

C4 SOLDADURA ETA OXIEBAKETA LANAK (8 ordu): Irailaren 22an 7:00etatik 15:00etara.

C8 AZALEKO TRATAMENDUAK (20 ordu): Irailaren 8an eta 15ean 8:00etatik 14:00etara eta 20an 7:00etatik 15:00etara.

C30 BILTEGIA (20 ordu): Irailaren 20an eta 21ean 8:00etatik 14:00etara eta 22an 7:00etatik 15:00etara.

C9 MUNTAIA (20 ordu): Irailaren 20an eta 21ean 8:00etatik 14:00etara eta 27an 7:00etatik 15:00etara.

–  LANEKO ARRISKUEN PREBENTZIORAKO OINARRIZKO ikastaroa (60 ordu): Irailaren 23an, 30ean, urriaren 7an eta 14an 9:00etatik 14:00etara. 20 ordu horietaz gain, 40 ordu on line egin beharko dira.

C5 TXIRBIL-HARROKETA (20 ordu): Irailaren 27an eta 28an 8:00etatik 14:00etara eta 29an 7:00etatik 15:00etara.

BULEGOAK (6 ordu On Line): Irailaren 15etik 29ra.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu

UZTAILEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

UZTAILEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

GARABI ETA ESKORGETAKO LANGILEAK (4 ordu): Uztailaren 1ean 9:00etatik 13:00etara.

–  LANEKO ARRISKUEN PREBENTZIORAKO OINARRIZKO ikastaroa (60 ordu): Uztailaren 1ean, 8an, 15ean eta 22an 9:00etatik 14:00etara. 20 ordu horietaz gain, 40 ordu on line egin beharko dira

OINARRIZKO ESPEZIALITATEA Cl2 MAKINEN MEKANIKA, MANTENTZE ETA KONPONKETAKO LANAK (50 ordu):Uztailaren 5etik 26ra. (20 ordu presentziala eta 30 ordu on line).

Cl2 MAKINEN MEKANIKA, MANTENTZE ETA KONPONKETAKO LANAK (20 ordu): Uztailarean 5ean 3an 12an, 19an eta 26an 9:00etatik 14:00etara.

– C25 KALITATEAREN KONTROLA, FABRIKAZIO BIDEAN DAUDEN GAIEN ETA SEKTOREKO PRODUKTU AMAITUEN EGIAZTAPENA ETA IKUSKAPENA (20 ordu): Uztailaren 7an eta 12an 8:00etatik 14:00etara eta 19an 7:00etatik 15:00etara.

C7  DEFORMAZIO ETA EBAKETA METALIKOKO MAKINETAKO LANGILEAK (20 ordu): Uztailaren 7an eta 12an 8:00etatik 14:00etara eta uztailaren 14an 7:00etatik 15:00etara.

ALTUERATAKO LANAK (6 ordu): Uztailaren 13an, 8:00etatik 14:00etara.

GARABIETAKO LANGILEAK (4 ordu): Uztaoilaren 14an 8:00etatik 15:00etara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu

EKAINEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

EKAINEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

C29 PLATAFORMETAKO LANGILEA (8 ordu): Ekainaren 6an, 7:00etatik 15:00etara.

– ESKORGETAKO LANGILEA (4 ordu): Ekainaren 6an, 9:00etatik 13:00etara.

OINARRIZKO ESPEZIALITATEA Cl2 MAKINEN MEKANIKA, MANTENTZE ETA KONPONKETAKO LANAK (50 ordu): Ekainaren 3tik 24ra. (20 ordu presentziala eta 30 ordu on line).

Cl2 MAKINEN MEKANIKA, MANTENTZE ETA KONPONKETAKO LANAK (20 ordu): Ekainaren 3an eta 10ean 8:00etatik 14:00etara eta ekainaren 17an 7:00etatik 15:00etara.

C4 SOLDADURA- ETA OXIEBAKETA-LANAK (20 ordu): Ekainaren 8an eta 15ean 8:00etatik 14:00etara eta ekainaren 22an 7:00etatik 15:00etara.

C8 METALEZKO PIEZEN GAINAZAL-TRATAMENDUAK (20 ordu): Ekainaren 8an eta 15ean 8:00etatik 14:00etara eta ekainaren 24an 7:00etatik 15:00etara.

C5 TXIRBIL-HARROKETAREN EDO URRADURAREN BIDEZKO MEKANIZAZIO MAKINETAKO LANGILEAK (20 ordu): Ekainaren 16an eta 23an 8:00etatik 14:etar eta ekainaren 30ean 7:00etatik 15:00etara.

C30 FABRIKAZIO PROZESUETAKO BILTEGI, LOGISTIKA ETA HORNIKUNTZAKO LANGILEAK (20 ordu): Ekainaren 16an et 23an 8:00etatik 14:00etara eta ekainaren 29an 7:00etatik 15:00etara.

C28 GARABIETAKO LANGILEAK (8 ordu): Ekainaren 28an 7:00etatik 15:00etara.

– ALTUERATAKO LANAK (6 ordu): Ekainaren 27an, 8:00etatik 14:00etara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu

MAIATZEKO PREBENTZIO IKASTAROAK

MAIATZEKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

C29 PLATAFORMETAKO LANGILEA (4 ordu): Maiatzaren 5ean, 8:00etatik 12:00etara.

– ESKORGETAKO LANGILEA (4 ordu): Maiatzaren 11an, 15:00etatik 19:00etara.

LANEKO ARRISKUEN PREBENTZIORAKO OINARRIZKO ikastaroa (60 ordu): Maiatzaren 6an, 13an, 20an eta 27an 9:00etatik 14:00etara. 20 ordu horietaz gain, 40 ordu on line egin beharko dira

– ERREPIDEEN KONTSERBAZIOA ETA USTIAPENA (20 ordu): Maiatzaren 9an, 10ean eta 11an, 8:00etatik 14:00etara.

IGELTSERITZA (20 ordu): Maiatzaren 9an, 10ean eta 12an 8:00etatik 14:00etara.

IGELTSERITZA (6 ordu): Maiatzaren 12an, 8:00etatik 14:00etara.

LEHEN LAGUNTZAK (6 ordu): Maiatzaren 5ean, 11an eta 12an, 9:00etatik 11etara

– ALTUERATAKO LANAK (6 ordu): Maiatzaren 18an, 8:00etatik 14:00etara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu

MARTXOKO PREBENTZIO IKASTAROAK

MARTXOKO ikastaroetan izena emateko epea zabalik dago PREMANKen:

C12 MAKINEN MEKANIZAZIOA, MANTENTZE-LANAK ETA KONPONKETA (20 ordu): Martxoaren 1ean, 8an, 15ean eta 22an  9:00etatik 14:00etara.

–  C14 EKIPO INFORMATIKO ETA AUTOMATISMOEN INSTALAZIOA, MANTENU ETA KONPONTZE LANAK ETA BERAIEN PROGRAMAZIOA (20 ordu): Martxoaren 1ean, 8an, 15ean eta 22an  8:00etatik 13:00etara.

ESKORGA ETA GARABIETAKO OPERADOREA (4 ordu): Martxoaren 3an 9:00etatik 13:00etara.

– LANEKO ARRISKUEN PREBENTZIORAKO OINARRIZKO ikastaroa (60 ordu): Martxoaren 18an eta 25ean eta apirilaren 1ean eta 8an 20 ordu 9:00etatik 14:00etara. 20 ordu horietaz gain, 40 ordu on line egin beharko dira.

IGELTSERITZA (20 ordu): Martxoaren 21ean, 22an eta 23an 8:00etatik 14:00etara.

IGELTSERITZA (6 ordu): Martxoaren 23an 8:00etatik 14:00etara.

ZUZENDARIAK (6 ordu ON LINE): Martxoaren 17tik 30era.

– BULEGOKO LANGILEAK (4 ordu ON LINE): Martxoaren 22tik 29ra.

– ALTUERATAKO LANAK (6 ordu): Martxoaren 24ean 8:00etatik 14:00etara.

Eskaintza honetan ez baduzu zure beharretara egokitzen dena aurkitzen deitu eta konpromezurik gabe informatuko zaitugu

  • NOLA IRITSI

    Pol. Ind. Argixao, Pab.55
    20700 Zumarraga (Gipuzkoa)
    Tel. 943724100 / 607486187
    Fax 943724909
    Emaila: premank@premank.com
  • ANALISIAK HEMEN:

    (aurretiaz hitzartutako egunak)
    Argixao industrialdea 55, 20700 Zumarraga
    Tel.: 943 72 41 00
    Nola iritsi
    (aurretiaz hitzartutako egunak)
    Ugarte industrialdea, 20720 Azkoitia
    Tel.: 943 72 41 00
    Nola iritsi
    BIOQIROS
    Zelaeta Berri plaza 3, behea, 20200 Beasain
    Tel.: 943 02 76 61
    Astearteak eta ostegunak 8:00-9:00 Nola iritsi
    TOLOSA KIROL MEDIKUNTZA
    Iurre auzoa, 21-22 behea, 20400 – TOLOSA
    Tel.: 943 57 06 71
    Asteartea eta ostirala: 8:30-9:30
    URIARTE LABORATEGIA
    Europa Eraikina
    Zuatzu Enpresa Parkea 9
    Tel.: 943 46 34 41
    Astelehenetik ostiralera 8:00-19:00
    HONDARRIBIA 25 ZENTROA
    Hondarribia Kalea, 25, 20005 – DONOSTIA
    Tel.: 943 46 34 41
    Astelehenetik ostiralera 8:00-11:00
    ZUATZU MEDIKUNTZA ZENTROA
    Urkizu pasealekua 11, behea
    Tel.: 943 66 01 50
    Astelehenetik ostiralera 8:00-10:00
    ZUATZU MEDIKUNTZA ZENTROA
    Nafarroa Etorbidea 4, behea
    Tel.: 943 79 20 18
    Astelehenetik ostiralera 8:00-10:00
    ZUATZU MEDIKUNTZA ZENTROA
    Jacobo Arbelaiz kalea, 5 behea, 20301 Irun
    Tel.: 943 61 78 88
    Astelehen, asteazken eta ostiraletan 8: 30-10: 30
  • AZTERKETAK HEMEN:

    Argixao industrialdea 55, 20700 Zumarraga
    Tel.: 943 72 41 00
    Nola iritsi
    Ugarte industrialdea, 20720 Azkoitia
    Tel.: 943 72 41 00
    Nola iritsi
    BIOQIROS Zelaeta Berri plaza 3, behea, 20200 Beasain
    Tel.: 943 02 76 61
    Nola iritsi
    TAILSA ERAIKINA
    Apatta Erreka poligonoa
    Uzturre kalea, 1 – 302 bulegoa, 20400 – IBARRA
    Asteazkenak 8:30-9:30
    Urnieta kalea, 5, 20018 Donostia
    Tel.: 943 72 41 00
    Nola iritsi